כיצד פועלים שערים סולאריים?

כיצד פועלים שערים סולאריים?

שערים אוטומטיים אלקטרוניים הם חובה בימינו. לא רק שהם מוסיפים תחכום וערך לנכס שלך, הם באמת מציעים מספר נוחות בהשוואה לבקרת האבטחה הבסיסית של המנעול והמפתח. נכון, הם יכולים להיות יקרים לפעמים, ועשויים לדרוש יותר חשמל ממה שבני בית צורכים בדרך כלל, אך הם גם מציעים יתרונות ששער רגיל אינו עושה. עבור אנשים המודעים לסביבה, טביעת הרגל הפחמנית הנוספת להתקנת שער אלקטרוני עשויה להרתיע מלהשיג כזה.

 

כיצד פועלים שערים סולאריים?

הפתרון? שערים המופעלים באמצעות שמש. בימים אלה, מספר דברים יכולים להיות מופעלים רק על ידי כמה שעות של שמש ושכולים לכלול את מערכת השער האלקטרוני שלך.

 

יש כבר מגוון רחב של שערים המופעלים על ידי שמש. הם יכולים לשמש גם להתקנות תת קרקעיות או תת קרקעיות. שערים אלה מופעלים באמצעות סוללות הנטענות מפאנלים סולאריים.

 

מדוע כוח סולארי?

בכל רחבי העולם אנשים, עסקים וממשלות מחפשים דרכים טובות יותר לרתום מקורות כוח מתחדשים במטרה למחר טוב יותר לאנושות. לכן חובה שנעשה גם את חלקנו. התקנת שערים ממונעים סולאריים לעומת שערים קונבנציונליים יכולה להיות הדרך שלנו לתרום למאמץ עולמי זה.

 

שנית, אנרגיה סולארית היא טכנולוגיה בשלה ואיננו עומדים להפסיד בגלל בעיות טכניות או התיישנות. טכנולוגיית אנרגיה סולארית הייתה בשלב מתקדם גם בשנות החמישים. לכן לא צריך לחשוש מהטכנולוגיה שאינה הולמת, כשל או סכנה לביטחון הנכסים שלנו.

 

היכן למצוא שערים חשמליים סולאריים?

ערכות אנרגיה סולארית העומדות בדרישת האנרגיה של פותח שער כבר קיימות והן קיימות זמן רב. אתה יכול גם לקנות ערכות אלה באופן מקוון ולהתקין בעצמך, או לשכור את המומחים המקצועיים המנוסים בהתקנה.

 

כמה זמן הסוללה תחזיק מעמד?

אמינות היא לעתים קרובות דאגה עבור בעלי נכסים רבים. מערכת אלקטרונית טיפוסית תדרוש שינוי בסוללות לאחר שימוש קבוע של כ- 60 יום. לא במקרה של אנרגיה סולארית. החדשות הטובות הן שמערכת השערים המופעלת על ידי השמש שלך יש פוטנציאל לפעול לנצח. אם אינך גר באזור בו שישה חודשים ביום ושישה חודשי לילה הם רגילים, המערכת שלך יכולה לקבל כמות בלתי מוגבלת של כוח מהשמש ואינך מסתכן להיות במצב ריק. מערכות עצמאיות אלו גם מספקות את עצמן ויכולות לפעול עם מעט מאוד תחזוקה.

 

בכל הקשור לעמידות המערכת, היא מובטחת גם במצב תקין לאורך זמן. מערכת שערים המופעלת באמצעות שמש כוללת מעט מאוד אנרגיה ושימוש בהפעלתה הרגילה. במקרים רבים הוא פועל רק עד ארבע פעמים ביום ברוב הנכסים למגורים. סיכויי הנזק למערכת עקב בלאי הם נמוכים מאוד. אתה יכול לסמוך על כך שהמערכת שלך תעבוד בשבילך הרבה מאוד זמן לאחר התקנתה.

 

למידע נוסף, עיין באתר האינטרנט שלנו או צור איתנו קשר כדי לדון בשער האוטומטי המתאים לצרכיך.