You are currently viewing מה החומר הטוב ביותר לשער הכניסה שלך?

מה החומר הטוב ביותר לשער הכניסה שלך?

שערי עץ: מה עומד מאחורי המראה הטבעי היפה הזה

  • מראה – עץ בעל תחושה מסבירת פנים ומזדקן בחן. לאורך זמן, שערי עץ יכולים לקבל גוון ארצי ומבולש שמוסיף אופי. בשער הטרי סטייט, העץ העומד לרשותנו הוא ארז אדום מערבי ברור וברור, שאין בו הרבה קשרים בעץ. מהגוני הוא עץ חזק יותר עם דפוסי גרגרים יפים; אנו משתמשים בו על פי בקשה. בדרך כלל, שערי עץ צבועים בשכבת פריימר אחת ובשתי שכבות גימור לכל צבע צבע חיצוני סטנדרטי. (אתה יכול לספק לנו את נוסחת הצבעים המדויקת; עדיף לצייר משרווין וויליאמס או מבנג'מין מור.) מכתים הוא אופציה נהדרת ליערות בדרגה גבוהה יותר מכיוון שהוא מדגיש את גרגר העץ הטבעי.
  • תחזוקה – ארז אדום מערבי וגם מהגוני ידועים באורך החיים שלהם. הארז עמיד באופן טבעי בפני חרקים ועמיד בפני ריקבון זמן רב יותר מעצים רבים אחרים; מהגוני (להיות עץ קשה יותר) מתנגד לריקבון טוב עוד יותר. שערי עץ בדרך כלל צריכים להיות צבועים ומוכתמים כל 5-7 שנים, או בערך באותה התדירות שאתה מצייר את הבית שלך.
  • פרטיות – עץ מטבעו מציע יותר פרטיות מאשר ברזל. כשמסתכלים על שער עץ (בלי קשר לסגנון), העין שלך נעצרת באופן טבעי ליד השער. לשם השוואה, העיצוב הפתוח של שער ברזל מעודד אותך להסתכל מעבר. כדי להבטיח שלמות מבנית ופרטיות לאורך זמן, אנו מייצרים בדרך כלל לוחות עץ אנכיים באמצעות בניית לשון וחריץ. עם בנייה פשוטה על גבי לוח, עלולים להיווצר רווחים בין לוחות בגלל התרחבות והתכווצות טבעית הנגרמת על ידי מזג האוויר. עם לשון וחריץ, כל הפערים מוסתרים על ידי "הלשון" המשתרעת על פני הלוח.
  • ידידותיות סביבתית – עץ מקורו בדרך כלל בחוות בר-קיימא.
  • עלות – מכיוון ששערי הכניסה מעץ שלנו כוללים מסגרת פלדה, הם בעצם שני שערים אחד. כתוצאה מכך, לעתים קרובות הם יקרים יותר משער ברזל בסיסי. עם זאת, שערי עץ משתנים בעלות קטנה יותר. לעומת זאת, שערי ברזל מציעים מגוון גדול יותר של אפשרויות עיצוב ויכולים להתייקר בהרבה משערי עץ.

 

שערי ברזל: מוניטין של כוח ואלגנטיות

 

  • מראה – בין אם מדובר בעיצוב פשוט ואלגנטי או בעבודה מותאמת אישית משוכללת, שער ברזל מוסיף אטרקציה מיידית לשולחן שיכולה להעלות את ערך הנכס שלך. הפתיחות מציעה חלון לנכס שלך וגורמת לכניסה להרגיש מרווחת.
  • תחזוקה – ברזל הוא מתכת קשוחה העמידה בשימוש כבד ובתנאים קשים. כאשר מטפלים כראוי, שערי ברזל יכולים להחזיק מעמד לדורות. יש לצבוע ברזל יצוק כדי למנוע חלודה ומתקלף. שערי ברזל מקבלים בדרך כלל שכבת פריימר אחת ושתי שכבות גימור. כמו בעץ, מומלץ לצבוע מחדש כל 5-7 שנים. טכנאי תיקוני השערים שלנו מסיעים משאיות מלאות, כך שלרוב ניתן לתקן באתר כל נזק לשערי ברזל.
  • פרטיות – שערי חניה מברזל מחושל בדרך כלל לא מסתירים את הרכוש שלך, אך ניתן לראות בכך יתרון: שער שתוכל לראות דרכו מאפשר לך לעקוב בקלות אחר המתרחש בצד השני.
  • ידידותיות סביבתית – ברזל יצוק ניתן למיחזור ולשימוש חוזר.
  • עלות – העלויות משתנות מאוד בהתאם לגודל ולהתאמה האישית. שערי ברזל בעיצובים פשוטים הם זולים למדי בעוד שתכונות עיצוב מעוטרות יכולות להוביל בעלויות גבוהות משמעותית.

 

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר של חברת גוטליב שערים וגדרות.