סינגפור מציגה 'הפלגות לשום מקום' עבור תושבים מקומיים שרעבים לטיולים

סינגפור מציגה 'הפלגות לשום מקום' עבור תושבים מקומיים שרעבים לטיולים

הפלגות לשום מקום עשויות להיות הדבר הגדול הבא בנסיעה בטוחה בתקופת הקורונה.

 

סינגפור הודיעה כי תשיק שיט תענוגות שלא עוצר באף נמל החל מנובמבר 2020.

 

מועצת התיירות הלאומית של המדינה שיתפה פעולה עם שני קווי שייט לנסיעות הראשוניות, כאשר "חלום העולם" של חברת Genting Cruise Lines ו-"Quantum of the Seas" של רויאל קריביאן אינטרנשיונל נבחרו כשתי הספינות הראשונות שישתתפו.

 

ההפלגה הזו, לעומת זאת, תיראה שונה לגמרי מהחוויה הימית הטיפוסית שלכם.

 

על מנת להבטיח פרוטוקולים של היגיינה, הספינות ייצאו ויחזרו לאותה נקודה, ללא עצירות בנמלים בין לבין. הספינות יפעלו בקיבולת של לא יותר מ-50% והן מיועדות לתושבי סינגפור בלבד.

 

"השייט הזה הוא הזדמנות חשובה עבור מפעילי השייט להמציא מחדש את כל חוויית הטיולים האלה כדי להחזיר את אמון הנוסעים", אמר קית טאן, מנכ"ל מועצת התיירות בסינגפור.

 

בנוסף לעומס הנוסעים המופחת ולטיולים שאינם קיימים, ספינות השייט ימלאו אחר הנחיות התברואה המחמירות, כאשר הנוסעים נדרשים להציג תוצאות שליליות של בדיקות קורונה לפני העלייה למטוס. אוויר צח יוכנס ללא הרף לתוך הספינה והנוסעים יצטרכו ללבוש מסכות מחוץ לחדרים שלהם.

 

גם העלייה לספינות וגם הירידה מהן ייעשו באופן שמונע התגודדות קהל.

 

ההנחיות המחמירות הללו חלות גם על האנשים שיעבדו על הסיפון. כל אנשי הצוות יצטרכו להתבודד בארצות מולדתם, לעבור בידוד של 14 יום עם הגעתם לסינגפור ולעבור בדיקות קבועות.

 

"השייט לשום מקום" הראשון של "החלום העולמי" יחל ב-6 בנובמבר, בעוד "קוונטום אוף דה סיז" ייצא להפלגה בדצמבר.

 

המחירים והמתקנים המשולבים בשתי ההפלגות מסינגפור טרם פורסמו. עם זאת, אם בודקים את העניין לפי "טיסות לשום מקום" שהושקו לאחרונה במקומות אחרים ברחבי העולם, הן עלולות להימכר במהירות. 

 

הכרטיסים לטיסות של שבע שעות ללא יעד של קוונטאס נמכרו תוך עשר דקות בלבד.

וברור שמטיילים רק מחפשים שמשהו יעסיק אותם בזמן שהגבולות סגורים והמטוסים מקורקעים. לדוגמה, סינגפור איירליינס, חברת הולדתה של עיר האריות, מארגנת מסעדה על סיפון מטוס שחונה בשדה התעופה צ'אנגי.