You are currently viewing קופונים מקוונים

קופונים מקוונים

אם אתה קונה מקוון, כנראה שהשתמשת באתרי קופונים. או אולי נרשמת לתוכנית קונים תכופה של קמעונאי או שקיבלת קוד קופון להרשמה לרשימת הדוא"ל שלהם. אולי אפילו ניסית להפיק את המרב מההטבות בכרטיס אשראי. אבל האם אי פעם ניסית לעשות את כולם בו זמנית?

 

שילוב של טקטיקות אלה כדי לגייס חיסכון גדול עוד יותר נקרא "ערימת אפליקציות" – וזה לא מסובך כמו שאתה חושב. "כאשר הכוכבים מסתדרים, אתה יכול להרוויח תגמולים מהרבה חברות שונות עבור רכישה אחת," אומר גרג דייוויס-קין, מייסד The Frequent Miler. שלושת סוגי התגמולים שאתה יכול להפיק מתרגול זה הם דברים (בגדים מוצרי בית ופריטים אחרים), נסיעות (חדרי מלון, טיסות, אפילו טיולי אובר) ומזומנים קרים וקשים.

 

כך זה עובד: אתרי קופונים כמו https://www.jemix.co.il/ (המכונים גם אתרי מזומנים) עושים כסף בעמלות עבור שליחת צרכנים שמבצעים רכישות לסוחרים מקוונים שונים. הם מחזירים פרוסה מהעמלות הללו למשתמשים בצורה של החזר כספי. מערימים לוקחים את זה צעד קדימה על ידי שילוב השימוש שלהם בפורטלים אלה עם חסכון נוסף מתגמולי חנויות, קופונים וכרטיסי אשראי. להלן מדריך שלב אחר שלב להערמת משתמשים חדשים.

 

בחר פורטל 

ראשית, ערוך רשימה של חמש או עשר החנויות המובילות שאתה קונה בהן ביותר. ואז פנה אל CashbackMonitor.com כדי לגלות איזה פורטל קניות מציע את "אחוז הבסיס" הגבוה ביותר לרכישה בחנויות שבחרת, אומר ג'סטין קופלר, עוזר עורך ב"פני האוגר ". (זה ישתנה מעט מיום ליום, לכן מומלץ לבדוק בכל עת שאתה מתכנן לקנות באינטרנט.) ייתכנו פערים בין אחוז הבסיס של השירותים השונים: לדוגמה, בזמן העיתונות, Extrabux הציעה 13 אחוזים במזומן בחזרה בשדרה החמישית סאקס, בעוד אבייטס הציע רק 4 אחוזים בחזרה.

 

לאחר מכן, תרצה להשוות את ערך המזומנים בחזרה לתגמולים אחרים. על ידי קניות דרך פורטל אמריקן איירליינס, למשל, תוכל להרוויח 5 מייל לדולר שהוצא ב- Saks. לכן, אם אתה מוציא 100 דולר, היית מרוויח 13 דולר בחזרה או 500 מייל. על פי ThePointsGuy.com, מיילים של חברת התעופה האמריקאית שווים 1.5 סנט לחתיכה – אז זה 7.50 דולר. אלא אם כן אתה מתאמץ כדי להעפיל לטיסה, המזומנים הם עסקה טובה יותר.

 

קפיצת פורטל מתמדת, לעומת זאת, מעייפת. זו הסיבה שטוב לבחור כמה שתקנה על בסיס קבוע. תגדיר חשבון, וכשאתה מוכן לחנות, אתה נכנס לאתר של הפורטל ולחץ לחנות שבחרת. אם אתה קונה משהו במהלך הפגישה שלך, הפורטל מוסיף כסף לחשבונך. בדרך כלל לוקח חודש עד שלושה חודשים עד שהצ'ק יופיע, אבל תקבל אימייל תוך יום-יומיים שהתמורה שלך תלויה ועומדת. ברוב חברות כרטיסי האשראי יש גם פורטלים של קניות – דייויס-קיאן מזכיר שלצ'ייס יש טוב – ובנוסף לאמריקה, לרוב חברות התעופה הגדולות יש פורטלים.

 

הוסף כמה תוכניות תגמולי חנויות

לאחר מכן, קח את אותן חנויות מועדפות וודא שאתה רשום לתכנית התגמולים המבוססת על נקודות. אלה הם בחינם "99 אחוז מהמקרים", אומר קופלר. יהיה עליך לספק כתובת דוא"ל לקבלת המבצעים הטובים ביותר, אך תוכל ליצור כתובת חדשה בעיקר למטרה זו או להגדיר אותם להיכנס לתיקיה משלהם בדוא"ל שלך. "הבעיה בתוכניות האלה היא שאתה יכול לשכוח מהן ואולי לא להשתמש בתגמולים לפני שתוקפן יפוג," אומר דייוויס-קין (שמתריע גם מפני שכחת הכניסה לתוכניות). ההצעה שלו? ייעל אותם באמצעות AwardWallet.com, כלי השומר את כל המידע הזה במקום אחד ועוזר לך לעקוב אחר התגמולים שצברת. כעת, בכל פעם שתבצע רכישה, תעבור מהפורטל לחנות ותוודא שחשבון התגמולים שלך מופעל בקופה.

 

שלם בכרטיס אשראי מתגמל

אם כבר קיבלתם ארנק מלא בכרטיסי אשראי (לאמריקאי הממוצע יש בין שניים לשלושה), הקדישו דקה לוודא שאתם מבינים איזה סוג של תגמולים אתם מקבלים עבור תשלום איתם. אם אינך בטוח, אפליקציית Wallaby (בחינם למכשירי IOS ואנדרואיד) תגיד לך איזה מהכרטיסים שלך הוא הטוב ביותר, מבחינה תגמולה, לכל מה שאתה קונה. אבל וודא שאתה מבין את כל הכרטיסים שלך מציעים.

 

כרטיסי האשראי של אמריקן אקספרס הם "נשק סודי" לערימה, אומר דייוויס-קין, בגלל "Amex Offers" (שתוכלו למצוא בכרטיסייה כמו "מציע לכם" עם כניסה לחשבונכם). אלה משתנים באופן קבוע, אבל הם בדרך כלל 20 אחוז – כמו להוציא 100 דולר בחנות ולקבל 20 דולר בחזרה. מעריכים קיצוניים מקבלים לעתים קרובות מספר כרטיסי משתמש מורשים בחינם, וכל אחד מכרטיסים בודדים אלה מקבל גם הצעות של אמקס. זה שכאשר אתה מערם את 20% במכירות, קופונים, פורטלי קניות מקוונים, תגמולי חנויות וכו ', זה יכול להסתכם בחסכון עצום ועצום ", אומר דייוויס-קין.