ארבעת סוגי משתמשי הקופונים

ארבעת סוגי משתמשי הקופונים

אני אוהב חטיפים, אז הדפסתי לאחרונה קופון במחיר של 0.55 דולר הנחה של 4.5 גרם. תיק Chex Mix מ- https://promocode1.com/. אבל כמה אני באמת חוסך בקופון הזה תלוי באיזו רמת קופונים אני נמצא.

 

למעשה ישנן ארבע רמות של קופונים הנעות בין מזדמנים לקיצוניים. רמות 1 ו -2 ידועות, אך רמות 3 ו -4 מתחילות להיות פופולריות יותר. אם לא שמעתם על אסטרטגיות קופונים אלה בעבר, אתם עלולים להחמיץ עולם שלם של חסכון.

 

רמה 1: הקופון המזדמן

זה המקום בו אנשים רבים מוצאים את עצמם. רוב האנשים מוסרים פחות מ -10 קופונים לעגלה מלאה מצרכים. בדרך כלל זה חוסך כמה דולרים מההזמנה כולה.

 

בוא נגיד שאני לוקח את הקופון שלי Chex Mix לחנות מכולת או חנות תרופות. אני מוצא את ה- Chex Mix במחיר של 2.99 $ ומעביר את הקופון שלי. אני אוציא 2.44 דולר לאחר החיסכון של 0.55 דולר.

 

חסכון: מינימלי

 

רמה 2: קונה המותג הגנרי

אנשים רבים מוצאים את עצמם גם בקטגוריה זו. הם הבינו שהם יכולים לחסוך יותר כסף בסך הכל אם הם קונים את המותג הגנרי על שם המותג, גם אם יש להם קופון למותג השם. על ידי קניות אך ורק עבור מותגים גנריים, הם יכולים לחסוך בקלות בין 200 ל -300 דולר לחודש מבלי לגזור קופון אחד.

 

אני יכול לחסוך יותר מ- 0.55 $ בהרצת החטיפים שלי אם אני זורק את קופון ה- Chex Mix שלי וקונה את המיקס הגנרי ב -1.49 $ לשקית. התמהיל הגנרי עשוי לעלות לי 1.49 דולר, ויחסוך לי 1.50 דולר – מבצע טוב משמעותית מאשר אם הייתי קופונר ברמה 1.

 

הבעיה מבחינתי היא שאני מעדיף את המותג על שם הגנרי – זה פשוט טעים לי אחרת. אם אתה באותה סירה כמוני ומעדיף מותגי שמות, זה לא אומר שיש לך מזל. נותרו עוד שתי רמות נוספות.

 

חסכון: טוב

 

רמה 3: קונה הקופונים

כאשר הנסיבות נכונות, אתה יכול לחסוך יותר כסף בקניית החומר המותג מאשר המותגים הגנריים. פריטים נכנסים לעיתים קרובות למכירה, וכאשר הם עושים זאת, הקונה של קופון KSP מנצל את ההזדמנות. הם משלבים מכירת חנות עם קופון של יצרן ומקבלים פריט בפרוטות או אפילו בחינם. רבים לוקחים את זה צעד קדימה ומעלים את הקבלה שלהם לאיבוטה או Fetch Rewards תמורת חיסכון גדול עוד יותר.

 

אם אני ממתין למכירה, אני יכול לחסוך עוד יותר כסף ב- Chex Mix מאשר אם הייתי קונה גנרי. לדוגמא, במקרה ידעתי ש- Walgreens מכירה את Chex Mix למכירה במחיר של $ 0.99 בערך פעם בחודש. במהלך שבוע המכירה הזה, הקופון שלי בסך 0.55 דולר יקנה לי את הפריט תמורת 0.44 דולר. זהו חיסכון של 85% ודרך טובה יותר מקניית התמהיל הגנרי.

 

הקונה של קופון דיל חוסך 70% עד 95% בכל מה שהם קונים מכיוון שהם פועלים לפי שני כללים:

 

אל תקנו את זה אם זה לא במבצע.

שלב תמיד מכירה עם קופון.

חיסכון ברמה זו דורש מאמץ נוסף. עליכם לגזור ולארגן את הקופונים ולהיות סבלניים. אך על ידי השקעה של כשעתיים-שלוש בשבוע, תוכלו לחסוך 70% עד 95% על כל מה שאתם קונים במכולת ובחנות התרופות. הפשרה בהחלט יכולה להיות שווה את זה.

 

חסכון: מדהים

 

דרגה 4: הקופון הקיצוני

האם ידעת שאתה יכול להשתמש בקופון של יצרן ובקופון של חנות על אותו פריט? ובכן, אתה יכול.

 

האם ידעת שאתה יכול להשתמש בשני קופונים במבצע קנה אחד וקבל חינם? אתה יכול לעשות את זה גם.

 

הגדרת עסקאות גדולות וטובות יותר היא מה שעושה קופונר אקסטרים. הם נוקטים באותן אמצעים כמו קופון דיל קונה, אך אז הם מחפשים עסקאות מרובות. מדוע להשיג עסקה אחת בלבד כאשר אתה יכול להשיג שלוש או ארבע בבת אחת? לשם כך, אין זה יוצא דופן עבור קופונר אקסטרים שמספקים ארבעה עיתוני יום ראשון לביתם, אך ורק עבור הקופונים הנוספים.

 

לדוגמא, בחנות המכולת המקומית שלי, ההלבשה של קן סטייקהאוס ראנץ 'עולה 3.29 דולר תמורת 16 גרם. בקבוק. לפעמים הוא נמכר במחיר של 1.65 דולר לבקבוק. אז אני משתמש בארבעה קופונים של 1.00 דולר הנחה מעיתוני יום ראשון במהלך המכירה ומקבל ארבעה בקבוקים במחיר של 0.65 דולר לפופ. אני משלב שתי עסקאות גדולות בבת אחת ועוזר עם חיסכון של 80% מספר פעמים.

 

אם אתה יכול לשים יד על קופונים נוספים, חזור לחנות ועשה זאת שוב. מלאי את העסקאות שלך מכיוון שיעבור עוד חודש בערך לפני שהפריט ימכר שוב.

 

לבסוף, קופונים אקסטרים עושים שימוש טוב גם בקופונים לחנויות. לדוגמה, נניח שחנות המכולת שלך מציעה קופון בסך 5 $ בהנחה של 20 $. אתה יכול להיכנס לחנות, לקנות מבצעים נהדרים בשווי של 20 דולר לפחות ולקחת עוד 5 דולר מהסך הכל. זה הופך עסקה מתוקה למתוקה עוד יותר. אתה בעצם קונה פריטים בודדים בכמויות גדולות במחירים טובים אפילו יותר מקנייה בכמויות גדולות.

 

תרחיש החיסכון האולטימטיבי הוא שילוב של שלושה סוגים של קופונים – קופונים לחנות, קופונים ליצרן ומכירות חנויות – כולם בו זמנית.

 

חסכון: מדהים