5 דרכים לסקס בזוגיות בשלט רחוק

5 דרכים לסקס בזוגיות בשלט רחוק

מערכת יחסים בשלט רחוק יכולה להיות אתגר עבור כל זוג וחוסר אינטימיות פיזית יכול ליצור בעיה ייחודית משל עצמה. אם אתם בקשר כזה ורוצים לשרוד את המרחק ואת הריקנות שיש במערכות יחסים בשלט רחוק, הנה 5 טיפים שמוכיחים שזמן הרחק מבני הזוג שלכם יכול להיטיב עם חיי המין שלכם:

חקרו את הפנטזיות שלכם

יש לכם זמן הרחק מבני הזוג שלכם. השתמשו בו הפנוי כדי לגלות מה הרצונות הפנימיים שלכם, מה מדליק אתכם ואיך הזמן שלכם יחד עם בני הזוג שלכם יכול להיות אינטימי יותר. זמן הרחק מבני הזוג נותן לכם את האפשרות להכיר בצרכים המיניים שלכם, ומעניק לכם ולבני הזוג תחושה מוגברת של שביעות רצון, רגיעה וסיפוק.

נסו לעשות סקס בטלפון

לשמוע את בני הזוג שלכם גונחים בהנאה צרופה למשמע המילים שלכם הוא הדרך המושלמת ליצור קשר גשמי כששניכם רחוקים פיזית. בין אם הגיע הזמן לנסיעת עבודה שמרחיקה אתכם מאות או אלפי קילומטרים, סקס טלפוני הוא דרך נהדרת ללמוד, להתנסות ולפתות את בני הזוג שלכם מרחוק. החליטו על זמן שעובד טוב עבור שניכם והקפידו ליצור אווירה שתוכלו להרגיש בה נינוחים ופתוחים.

התלבשו סקסי

עם האפליקציות הסלולריות שנמצאות בעלייה מתמדת כאמצעי התקשורת העדכניים ביותר, אתם ובני הזוג שלכם יכולים להרגיש קרובים יותר מאי פעם. מדוע שלא תשתתפו בסשן וידאו סקסי כדי להצית את דמיונם של בני הזוג, או להפתיע אותם עם תמונה חושנית של מחשוף או הלבשה תחתונה מתחרה וליהנות מהיצירתיות וההתרגשות שמביאה כל תמונה. הקפידו לשמור על הכיף עם שיחות וידאו בלילות ותמונות "רטובות".

השתמשו בצעצועי מין יחד

אינטימיות פיזית עם בני הזוג שלכם יכולה להיות קצת מאתגרת. אבל זה לא חייב להיות כך. יש מבחר של צעצועי מין לנשים ולגברים שאתם ובני הזוג שלכם יכולים להשתמש בהם בנפרד כדי להשאיר את שניכם מסופקים מינית עד שתפגשו שוב. בין אם אתם מחליטים להשתמש בויברטור ארנב או בטבעת פין, דאגו להשתמש בחומר סיכה כדי לעזור להפחית אי נוחות אם ישנה וליצור חוויה מהנה לשניכם.

הגבירו את האינטימיות הרגשית ביניכם

מערכת יחסים בשלט רחוק היא דרך נהדרת ליצור קשר רגשי עם בני הזוג. עם הלחצים היומיומיים בחיים וההשפעה של לחיות בנפרד, זמן הרחק זה מזה יכול להיות הזדמנות נהדרת עבורכם ועבור בני הזוג שלכם כדי ללמוד עוד אחד על השני, לחלוק כל יום חוויות תוך יצירת הזדמנויות ששניכם תהנו מהן כשאתם ביחד. קשר עמוק עם בני הזוג שלכם הוא דרך נהדרת לאשר מחדש את המחויבות שלכם אחד לשני, מה שהופך את הזמן שלכם בנפרד לשימושי וסנטימנטלי יותר.